Heinz Te Laake gouache

Heinz Te Laake gouache
Heinz Te Laake gouache
Heinz Te Laake gouache
Heinz Te Laake gouache

Klubbat för:

800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TE LAAKE, Heinz (Tyskland 1925-2001): Komposition, signerad och daterad Te Laake -90, gouache, 25x20 cm

Zustandsbeschreibung

210944

2013-10-24