Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TE LAAKE, Heinz (Tyskland 1925-2001): Komposition, signerad och daterad Te Laake -90, gouache, 25x20 cm
Zustandsbeschreibung
210944
2013-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner