Heinz Te Laake klocka

Heinz Te Laake klocka
Heinz Te Laake klocka
Heinz Te Laake klocka
Heinz Te Laake klocka
Heinz Te Laake klocka
Heinz Te Laake klocka

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

TE LAAKE, Heinz (Tyskland 1925-2001): Bords-/väggur, signerad och numrerad Te Laake 6/50, plexiglas med två quartzverk (saknar batterier), 36x22x8 cm

210945

2013-10-24