Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
TE LAAKE, Heinz (Tyskland 1925-2001): Bords-/väggur, signerad och numrerad Te Laake 6/50, plexiglas med två quartzverk (saknar batterier), 36x22x8 cm
210945
2013-10-24