Baertling färgserigrafi

Baertling färgserigrafi
Baertling färgserigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition ur The Angles of Baertling - Open form, infinite space, signerad, daterad och numrerad Baertling 1950-68, 195/300, färgserigrafi, 17x21,5 cm

210948

2013-10-24