Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): Komposition ur The Angles of Baertling - Open form, infinite space, signerad, daterad och numrerad Baertling 1950-68, 195/300, färgserigrafi, 17x21,5 cm
210948
2013-10-24