Attila Kovacs multipel
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KOVACS, Attila (född 1938): Koordination PLP 3 II, signerad och numrerad på etikett Kovacs 5/8, serigrafi på trä, 77x37 cm
Proveniens: Meissner Edition, Hamburg. Konstruktiv Tendens, Stockholm
210952
2013-10-24