Attila Kovacs multipel
2013-10-24
210952
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KOVACS, Attila (född 1938): Koordination PLP 3 II, signerad och numrerad på etikett Kovacs 5/8, serigrafi på trä, 77x37 cm
Proveniens: Meissner Edition, Hamburg. Konstruktiv Tendens, Stockholm