Attila Kovacs multipel

Attila Kovacs multipel
Attila Kovacs multipel
Attila Kovacs multipel
Attila Kovacs multipel

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOVACS, Attila (född 1938): Koordination PLP 3 II, signerad och numrerad på etikett Kovacs 5/8, serigrafi på trä, 77x37 cm
Proveniens: Meissner Edition, Hamburg. Konstruktiv Tendens, Stockholm

210952

2013-10-24