Byrå nyrenässans

Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans
Byrå nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBYRÅ, 1800-talets senare hälft, svartmålad, beslag i mässing, kolonetter, höjd 153, 94x60 cm

Skador, nycklar saknas

210954

2013-10-24