Spegelbyrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, skuren dekor, höjd 181, 105x52 cm

Listdelar saknas, sprickor, fanérskador

210960

2013-10-24