Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, ek, höjd 73, diameter 137, 4 iläggsskivor i furu vardera bredd 57 cm medföljer
Smärre fläckar, slitage
210965
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här