Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERN, Knut (1885-1948): Mansporträtt, signerad och daterad K Jern 1934, gips, höjd 64 cm
Skador
210970
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här