Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERN, Knut (1885-1948): Porträtt av man med mikroskop, signerad och daterad Knut Jern November 1920 Stockholm, gips, höjd ca 53 cm
Skador
210980
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här