Knut Jern

Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern
Knut Jern

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JERN, Knut (1885-1948): Porträtt av man med mikroskop, signerad och daterad Knut Jern November 1920 Stockholm, gips, höjd ca 53 cm

Skador

210980

2013-10-24