Eugene Henri Chigot oljemålning
2013-10-24
210982
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHIGOT, Eugéne Henri A (1860-1923): Prunkande entré, signerad Eug Chigot, olja på pannå, ca 26,5x34,5 cm