Eugene Henri Chigot oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHIGOT, Eugéne Henri A (1860-1923): Prunkande entré, signerad Eug Chigot, olja på pannå, ca 26,5x34,5 cm

210982

2013-10-24