Skål med bricka

Skål med bricka
Skål med bricka
Skål med bricka
Skål med bricka

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL med BRICKA, 1900-tal, Iran, Isfahan-området, mässing, reliefdekor, fatets diameter 60 cm skålens höjd 16 cm

Slitage

210987

2013-10-24