Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka på stol, signerad och daterad Roukman -34, olja på duk, ca 51x34,5 cm

Smärre hål

210988

2013-10-24