Vitrinskåp nyrokoko

Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko
Vitrinskåp nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i valnöt, höjd 215, 110x42 cm

Ytskador, lagningar

211004

2013-10-24