Gerda Wallander olja
2013-10-26
211009
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
WALLANDER, Gerda (1862-1926): "Place du Tertre, Montmartre", signerad och daterad G. Wallander Paris 1912, olja på duk, 47x55 cm