Kniv samisk

Kniv samisk
Kniv samisk
Kniv samisk
Kniv samisk
Kniv samisk
Kniv samisk

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

KNIV, nordsamisk, signerad AE Svonni, längd 22,5 cm

Skador

211022

2013-10-24