Handspegel dosa kam silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANDSPEGEL, England, fasettslipad glas, Chester 1919, SERVETTRING, SALT- och PEPPARKAR, BORSTAR, 2 st, BESTICK, 5+3+1+1+1 st, DRUVSAX, fransk importstämpel, DOSA, invändigt förgylld, KAM, SOCKERTÅNG, filigranarbete
Skador och slitage, delvis med gravyrer
211027
2013-10-24