Handspegel dosa kam silver

Handspegel dosa kam silver
Handspegel dosa kam silver
Handspegel dosa kam silver
Handspegel dosa kam silver
Handspegel dosa kam silver
Handspegel dosa kam silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANDSPEGEL, England, fasettslipad glas, Chester 1919, SERVETTRING, SALT- och PEPPARKAR, BORSTAR, 2 st, BESTICK, 5+3+1+1+1 st, DRUVSAX, fransk importstämpel, DOSA, invändigt förgylld, KAM, SOCKERTÅNG, filigranarbete

Skador och slitage, delvis med gravyrer

211027

2013-10-24