Jules Schyl olja

Jules Schyl olja
Jules Schyl olja
Jules Schyl olja
Jules Schyl olja

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SCHYL Jules (1893-1977): Karneval, osignerad, stämplar på spännramen, olja på duk, 98x68 cm

211052

2013-10-26