Esther Kjerner olja

Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja
Esther Kjerner olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KJERNER, Esther (1873-1952): Azalea, signerad och daterad E.Kjerner 1948, olja på pannå, 39x30 cm

211065

2013-10-24