Uno Wallman oljemålning

Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VALLMAN, Uno (1913-2004): Backhoppning, signerad och daterad Uno Vallman 1965, olja på duk, ca 51x61 cm, bemålad originalram

211073

2013-10-24