Uno Vallman oljemålning
2013-10-24
211079
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Medelhavsvy, signerad och daterad Uno Vallman 1956, olja på duk, ca 56x46 cm