Soffa Norell
2013-10-24
211088
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Norell, grön klädsel, klotfötter, längd 200 cm
Bruksslitage