Soffa Norell

Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell
Soffa Norell

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Norell, grön klädsel, klotfötter, längd 200 cm

Bruksslitage

211088

2013-10-24