Thonetstol

Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol
Thonetstol

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, böjträ, 1900-talets början, etikett- och stämpelmärkt Thonet

Förstärkta, slitage

211093

2013-10-24