Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KOSKULL, Anders Gustaf (1800-tal): kopia efter, "Hushållsbestyr", signerad A.L.S, enligt uppgift elevarbete utfört av SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945), olja på duk, 44x56 cm
211110
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här