AG Koskull kopia efter olja

AG Koskull kopia efter olja
AG Koskull kopia efter olja
AG Koskull kopia efter olja
AG Koskull kopia efter olja
AG Koskull kopia efter olja
AG Koskull kopia efter olja

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

KOSKULL, Anders Gustaf (1800-tal): kopia efter, "Hushållsbestyr", signerad A.L.S, enligt uppgift elevarbete utfört av SCHULTZBERG, Anshelm (1862-1945), olja på duk, 44x56 cm

211110

2013-10-24