Soffbord Carl Malmsten

Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten
Soffbord Carl Malmsten

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, brännmärkt "Möbel komponerad av Carl Malmsten Åfors Möbelfabrik", höjd 58, diameter 100 cm

Bruksslitage

211116

2013-10-24