Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, brännmärkt "Möbel komponerad av Carl Malmsten Åfors Möbelfabrik", höjd 58, diameter 100 cm
Bruksslitage
211116
2013-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här