Tore Strindberg
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRINDBERG, Tore, (1882-1968): Figuriner, 2 st, signerade, gips, "Klagande Orfeus" respektive Nike från Samothrake, höjd respektive ca 19-26 cm, väggrelief, "Bettet", gips, höjd ca 25 cm
Skador, lagningar
211117
2013-10-24