Tore Strindberg

Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg
Tore Strindberg

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

STRINDBERG, Tore, (1882-1968): Figuriner, 2 st, signerade, gips, "Klagande Orfeus" respektive Nike från Samothrake, höjd respektive ca 19-26 cm, väggrelief, "Bettet", gips, höjd ca 25 cm

Skador, lagningar

211117

2013-10-24