Takarmatur 1900-talets första hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARAMATUR, 6-armad, 1900-talets första hälft, kupor och skål i alabaster, höjd 65, diameter 77 cm

Nagg, ytskador

211135

2013-10-25