Soffbord 1900-talets andra hälft
2013-10-25
211144
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, bordsskiva och hyllplan i glas, förgyllda detaljer, höjd 51, 137x77 cm