Nils Ove Olson oljemålning

Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning
Nils Ove Olson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSON, Nils, Ove (1903-1975): Parisvy, signerad och daterad Olson 46, olja på duk, ca 22x27 cm

211153

2013-10-24