Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GENBERG, Anton (1862-1939): Landskap i vinterskrud, signerad och daterad A. Genberg 1917, olja på duk, 122x160 cm
Duklagning
211163
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här