Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

15 000 SEK

Kuvaus

GENBERG, Anton (1862-1939): Landskap i vinterskrud, signerad och daterad A. Genberg 1917, olja på duk, 122x160 cm

Kuntoraportti

Duklagning

211163

Päivämäärä:

2013-10-25