Anton Genberg oljemålning
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
15 000 SEK
Kuvaus
GENBERG, Anton (1862-1939): Landskap i vinterskrud, signerad och daterad A. Genberg 1917, olja på duk, 122x160 cm
Kuntoraportti
Duklagning
211163
Päivämäärä:
2013-10-25