Erik Byström
2013-10-25
211170
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYSTRÖM, Erik (1902-1988): Stilleben, signerad och daterad Erik Byström 51, olja på pannå, 53x41 cm