Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HEINEMAN, Gunnel (född 1927): "Räven och rapphönan", signerad och daterad Gunnel Heineman -78, akvarell, 37x44 cm
211200
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här