Fiskeläge oljemålning

Fiskeläge oljemålning
Fiskeläge oljemålning
Fiskeläge oljemålning
Fiskeläge oljemålning
Fiskeläge oljemålning
Fiskeläge oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Fiskeläge, signerad och daterad A Bohm -31, olja på duk, 63x96 cm

211213

2013-10-25