Kvinnofigur i antikiserande miljö oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kvinnofigur i antikiserande miljö, olja på pannå, 20x15 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre färgbortfall, spricka

211276

2013-10-25