Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kvinnofigur i antikiserande miljö, olja på pannå, 20x15 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre färgbortfall, spricka
211276
2013-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner