Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TELESKOPKIKARE, 1800-talets mitt, med 2 drag, mässing, delvis lädreklädd, i fodral av läder, ihopfälld längd 37 cm
Fodralet med slitage
211278
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här