Kikare 1800-tal

Kikare 1800-tal
Kikare 1800-tal
Kikare 1800-tal
Kikare 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

TELESKOPKIKARE, 1800-talets mitt, med 2 drag, mässing, delvis lädreklädd, i fodral av läder, ihopfälld längd 37 cm

Zustandsbeschreibung

Fodralet med slitage

211278

2013-10-25