Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TELESKOPKIKARE, 1800-talets mitt, med 2 drag, mässing, delvis lädreklädd, i fodral av läder, ihopfälld längd 37 cm
Zustandsbeschreibung
Fodralet med slitage
211278
2013-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner