Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WARÅS, Curt (född 1943): Ingrid Bergman Dannholmen, signerad och daterad Curt Warås 1966, upplaga om 5 ex
Zustandsbeschreibung
211284
2013-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner