Curt Warås Ingrid Bergman fotografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

WARÅS, Curt (född 1943): Ingrid Bergman Dannholmen, signerad och daterad Curt Warås 1966, upplaga om 5 ex

Zustandsbeschreibung

211284

2013-10-25