Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Kustvy, signerad H. Mackey, olja på duk, ca 30x51 cm

Dukskada, smärre bortfall

211300

2013-10-25