CG Wadell oljemålning

CG Wadell oljemålning
CG Wadell oljemålning
CG Wadell oljemålning
CG Wadell oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WADELL, Carl Gabriel (1865-1909): Porträtt av Oscar II, signerad och daterad C G Wadell 1904, olja på duk, upppfodrad, 73x53 cm

Smärre duk- och ramskador

211304

2013-10-31