Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Vegete, signerad Stig Claesson, färglitografi, 16/150, 41x52 cm
211315
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här