Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GARMLAND, Harald (1904/05-1985): "Giuliano", signerad och daterad Garmland 1948, olja på duk, 24x18 cm
211323
2013-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här