Kyrkljusstake 1700

Kyrkljusstake 1700
Kyrkljusstake 1700
Kyrkljusstake 1700
Kyrkljusstake 1700

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKLJUSSTAKE, 1700-tal, gustaviansk, skulpterat trä, höjd 55 cmn

Skador, slitage

211331

2013-10-26