Bengt Landin litografier

Bengt Landin litografier
Bengt Landin litografier
Bengt Landin litografier
Bengt Landin litografier

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANDIN, Bengt (född 1933): (2) Figurala kompositioner, signerade och daterade Bengt Landin, numrerade 93/150 resp. 198/225, färglitografier, 39x52 resp. 63x49 cm

211342

2013-10-26