Jan Håfström litografi

Jan Håfström litografi
Jan Håfström litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÅFSTRÖM, Jan (född 1937): Komposition, signerad och daterad Jan Håfström 1990, 70/270, färglitografi, 66x51 cm

211345

2013-10-26