Peter Dahl tuschteckning

Peter Dahl tuschteckning
Peter Dahl tuschteckning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Kärleksakt, osignerad, tusch, 21x20,5 cm

Kantskador, tejpfläckar

211354

2013-10-26