Vävnad/draperi 1900-talets början

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄVNAD/DRAPERI, 1900-talets början, Skåne, 2 ihopsydda våder, ca 200x119 cm

Smärre skador

211355

2013-10-26