O Reutersvärd litografier

O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier
O Reutersvärd litografier

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): (15) Fifteen European Impossible Figures, i mapp, signerade, numrerade 41/190, bladstorlek 39x29 cm

211359

2013-10-26